Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż

Jeżeli marzy Ci się piękna willa z basenem w ciepłym kraju, to doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz szeroki wybór ofert, począwszy od stosunkowo małych domów z niewielkimi basenami po rozległe rezydencje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego i zakochanego w luksusie inwestora. Niezależnie od tego czy Twoim wyśnionym domem jest romantyczna posiadłość w Toskanii, czy komfortowa willa na jednym z hiszpańskich wybrzeży, tutaj znajdziesz to czego szukałeś.Wille z basenem - wybierz kraj:
Hiszpania

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter