Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż

Jeżeli marzy Ci się piękna willa z basenem w ciepłym kraju, to doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz szeroki wybór ofert, począwszy od stosunkowo małych domów z niewielkimi basenami po rozległe rezydencje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego i zakochanego w luksusie inwestora.

Kraje:  Hiszpania... więcej »
więcej »

Nieruchomości z widokiem na morze zawsze cieszą się dużą popularnością, a w nowych kompleksach, z reguły sprzedają się jako pierwsze. Stanowią pewną lokatę kapitału, a ich wartość, nawet w trudnych czasach, prawie nigdy nie spada.

więcej »

Nieruchomości na wsi cieszą się nieodmiennie dużą popularnością, a wiele osób mieszkających i pracujących na stałe w dużych miastach, marzy o odskoczni od życia codziennego w postaci spokojnej posiadłości na wsi.

więcej »

Jedni preferują sporty wodne i leniuchowanie na plaży, podczas gdy inni nie wyobrażają sobie życia bez jazdy na nartach lub snowboardzie, czy bez wędrówek po górskich zboczach. Właśnie dla tych drugich powołaliśmy do życia tę kategorię. Tutaj znajdziecie wspaniałe nieruchomości w górach.

Kraje:  Bułgaria... więcej »
więcej »

Nieruchomości w miastach od zawsze mają opinię pewnej inwestycji. Zwłaszcza w dużych metropoliach można być spokojnym o stabilne zyski z tytułu wynajmu, które mają szansę płynąć przez cały rok. Niezależnie od tego czy szukasz apartamentu, loftu czy miejskiego domu albo bliźniaka, doskonale trafiłeś.

więcej »

Jeżeli jesteś dużym inwestorem z zasobnym portfelem i szukasz całego apartamentowca, hotelu lub pensjonatu na sprzedaż, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. U nas znajdziesz takie właśnie oferty pochodzące z najbardziej atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym regionów naszego globu.

więcej »

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter