Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • Włochy
  • Toskania noclegi we Włoszech - Toskania -

Dolcevento

Nieruchomość to wiejski dom otoczony malowniczym ogrodem, z dużym basenem, ogrodem do zabaw, w otoczeniu lasów, gajów oliwnych, sadów i łąk. Prywatny teren z dużym parkingiem.

szczegóły oferty
  • Typ: Dom
  • Cena: 600.000 £
    (ok. 3.408.000 zł)
  • Pokoje: 8
  • Powierzchnia: 200 m2
  • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Wraz z nastaniem epoki Internetu, kiedy przeglądanie, wybieranie i rezerwacja ofert wakacyjnych noclegów jest wygodna i prosta, coraz więcej osób decyduje się na taką formę przygotowywania wczasów. Stanowi to spore ułatwienie dla posiadaczy nieruchomości zagranicznych liczących na satysfakcjonujące zwroty z tytułu wynajmu.

Wille i apartamenty we Włoszech cieszą się szczególnym zainteresowaniem, gdyż perspektywa wakacji w ciepłym, śródziemnomorskim klimacie przyciąga turystów z całego świata. Inwestując w domy we Włoszech, można spodziewać się satysfakcjonującego zysku. Któż nie chciałby choć raz posmakować prawdziwej włoskiej kuchni, spacerować po skąpanych w słońcu wąskich, krętych uliczkach, i relaksować się na plażach pięknej Italii? Właśnie dlatego apartamenty we Włoszech wynajmowane są tak chętnie, a jako tańsza alternatywa dla hoteli, są doskonałym pomysłem na wakacyjną kwaterę.

Inwestycja w nieruchomości we Włoszech powoduje również, że sam właściciel będzie mógł częściej bywać w tym niesamowitym kraju i cieszyć się jego bogactwem kulturalnym, historycznym czy kulinarnym.

Wyróżnione oferty - Włochy

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz miejscowość

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter