Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • PortugaliaNie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria.


Inwestycje obcokrajowców w nieruchomości w Portugalii są motorem rozwoju turystyki w tym kraju i tym samym zakup domu w Portugalii przez osobę z innego kraju nie jest obwarowany żadnymi trudnościami ze strony państwa.

Wille w Portugalii to od pewnego czasu popularna inwestycja zarówno dla osób szukających tzw. "drugiego domu" tylko dla siebie, jak i dla tych, którzy rozważają wakacyjny wynajem i czerpanie zysków z tego tytułu. Ci drudzy mogą liczyć na świetnie rozwinięte zaplecze firm specjalizujących się w administrowaniu budynkami i zarządzaniu wynajmem. Dzięki temu właściciel nie musi martwić się stanem swojej posiadłości.

Apartamenty w Portugalii są pożądane przez wielu turystów, ze względu na dużo niższe koszty wynajmu prywatnych kwater niż pokoju hotelowego. Dzięki temu nabywca nieruchomości może liczyć na satysfakcjonujące zyski ze swojej inwestycji.

Wyróżnione oferty - Portugalia

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz region

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter