Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • Hiszpania
  • Majorka noclegi w Hiszpanii - Majorka -

Casa Margarita

Casa Margarita, Via De l’Aguila 50, Costa de Canyamel, Capdepera, Majorka, willa z 6 sypialniami, 4 łazienkami, 2 kuchniami, basenem, tarasem na dachu, widokiem na morze.

szczegóły oferty
  • Typ: Willa
  • Cena: 825.000 €
    (ok. 3.630.000 zł)
  • Pokoje: 6
  • Powierzchnia: 400 m2
  • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Hiszpania to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków. Ze względu na ogromne bogactwo atrakcji, jakie ma do zaoferowania, gwarantowaną słoneczną pogodę i przepiękne nadmorskie kurorty, stanowi wymarzony cel podróży wielu turystów. Z pewnością jest to jeden z wielu powodów, dla których warto rozważyć zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Kierując się swobodą wyboru i dużo niższą ceną niż w przypadku pakietowych wczasów organizowanych przez biura podróży, wielu turystów decyduje się na wynajem nieruchomości wakacyjnych w Hiszpanii bezpośrednio od właścicieli, co stanowi gwarancję przyzwoitych zwrotów z tytułu wynajmu.

Apartamenty w Hiszpanii cieszą się ogromnym zainteresowaniem bez względu na porę roku, a sezon wakacyjny jest tu zdecydowanie dłuższy niż w wielu innych, europejskich krajach. Jeżeli więc myślisz o zakupie nieruchomości w Hiszpanii, koniecznie zapoznaj się z ofertami prezentowanymi powyżej.

Wyróżnione oferty - Hiszpania

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz miejscowość

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter