Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • Hiszpania
  • Costa del Sol noclegi w Hiszpanii - Costa del Sol -

Village House

Duży dom z 7 sypialniami, idealny dla dużej rodziny lub na pensjonat. Piękne górskie widoki z ogrodu i tarasu. W pobliżu Ardales Natural Park ze wspaniałym turkusowym jeziorem i możliwością uprawiania sportów wodnych.

szczegóły oferty
  • Typ: Willa
  • Cena: 175.000 €
    (ok. 770.000 zł)
  • Pokoje: 16 lub więcej
  • Powierzchnia: 350 m2
  • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Nieruchomości na Costa del Sol kupowane są szczególnie chętnie, dzięki łagodnemu hiszpańskiemu prawu, pozwalającemu obcokrajowcom na łatwą inwestycję oraz dzięki cudownym warunkom klimatycznym w tym regionie. Inwestycja taka jest opłacalna pod wieloma względami. Nabywca, który zdecyduje się w czasie swojej nieobecności na wynajem mieszkania turystom, może liczyć na wysokie zwroty z tytułu wynajmu.

Dzięki atrakcyjności regionu i dużemu popytowi na apartamenty na Costa del Sol ze strony turystów z całego świata, coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w tzw. "drugi dom" w tym bajecznym regionie. Równie opłacalną inwestycją pod względem zwrotów z wynajmu mogą być wille na Costa del Sol, wybierane przez większe grupy i rodziny ceniące sobie prywatność i komfort.

Wyróżnione oferty - Hiszpania

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz miejscowość

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter