Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
 • Wybrane kryteria:  
 • Hiszpania
 • Costa Blanca 
 • Wille z basenem noclegi w Hiszpanii - Costa Blanca -

Luksusowa willa

Willa z 5 sypialniami, 4 łazienkami, odrębną kuchnią, pokojem dziennym z kominkiem, dużym pokojem gier. Prywatny basen ze wspaniałymi widokami. Lokalizacja w samym sercu gór, zaledwie 5 minut jazdy od plaży.

szczegóły oferty
 • Typ: Willa
 • Cena: 200.000 €
  (ok. 880.000 zł)
 • Pokoje: 6
 • Powierzchnia: 210 m2
 • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Hiszpański rynek nieruchomości jest bardzo łaskawy dla inwestorów z Europy. Banki nie stwarzają cudzoziemcom żadnych problemów w udzielaniu kredytów na inwestycje. Kupno nieruchomości to łatwy proces i rzadko zdarza się, aby kredytu odmówiono.

Costa Blanca – „Białe Wybrzeże” to jeden z najpiękniejszych regionów Hiszpanii, znajdują się tu przepiękne, białe plaże, jedne z najczystszych w Europie, dzięki czemu region jest bardzo atrakcyjny inwestycyjnie. Wille na Costa Blanca są najchętniej kupowanymi nieruchomościami. Inwestorów przyciągają też apartamenty na Costa Blanca, gdyż takiego lokum coraz częściej szukają turyści.

W razie ewentualnego wynajmu, nieruchomości na Costa Blanca są pewnym źródłem dochodu. Jest to region, do którego turyści zawsze chętnie powracają. Atrakcyjnie położone domy na Costa Blanca mają szansę generować ponadprzeciętne zwroty z tytułu wynajmu.

Wyróżnione oferty - Hiszpania

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz miejscowość

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter