Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • Czarnogóra
  • Wielomieszkaniowe noclegi w Czarnogórze - Wybrzeże -

Dwa studia w domu typu bliźniak

NA NIERUCHOMOŚĆ ZOSTAŁA ZŁOŻONA OFERTA. Wspaniała inwestycja, 350 letni kamienny dom typu bliźniak, przekształcony w dwa odrębne apartamenty typu studio. Zaledwie 50m od głównej plaży i barów.

szczegóły oferty
  • Typ: Apartament
  • Cena: 105.000 €
    (ok. 462.000 zł)
  • Pokoje: 2
  • Powierzchnia: 72 m2
  • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Wielu inwestorów traktuje zakup nieruchomości w Czarnogórze jako doskonałą lokatę kapitału. Taka inwestycja ma spore szanse okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść ponadprzeciętny zwrot. Domy w Czarnogórze, zarówno stare jak i te nowo budowane od kilku lat są prawdziwym hitem wśród poszukujących okazji inwestorów.

Rynek nieruchomości jest w tym kraju odkrywany na nowo. Wille w Czarnogórze stanowią tańszą alternatywę dla podobnych budynków w innych krajach basenu Morza Śródziemnego, a naturalnie piękna przyroda, góry i morze co roku przyciągają tutaj tysiące turystów. Apartamenty w Czarnogórze to z pewnością ciekawa inwestycja o dużym potencjale.

Wyróżnione oferty - Czarnogóra

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz region

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter