Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
  • Wybrane kryteria:  
  • Chorwacja
  • Wyspa Vir noclegi w Chorwacji - Wyspa Vir -

Dom Viric Ds

Dom w Dalmacji, w śródziemnomorskim stylu, z bezpośrednim dostępem do morza (70m), na wyspie Vir, 25km od Zadaru.

szczegóły oferty
  • Typ: Dom
  • Cena: 205.000 €
    (ok. 902.000 zł)
  • Pokoje: 3
  • Powierzchnia: 115 m2
  • Stan nieruchomości: Budowa ukończona

Inwestycja w domy w Chorwacji jest niemal pozbawionym ryzyka przedsięwzięciem. Ten dynamicznie rozwijający się kraj jest jednym z ulubionych kierunków turystycznych, ze względu na świetne warunki klimatyczne i stosunkowo tani pobyt. Dla właściciela nieruchomości w tym kraju oznacza to więc doskonałe perspektywy zarobku i ponadprzeciętne zwroty z tytułu wynajmu.

W 2009 roku tamtejszy rząd uchwalił przepisy liberalizujące zasady nabywania nieruchomości w Chorwacji, dzięki czemu dziś każdy obywatel Unii Europejskiej może nabywać wille w Chorwacji na takich samych warunkach jak każdy Chorwat. To duże ułatwienie i ogromna zachęta do inwestycji w apartamenty w Chorwacji – ciepłym, przepięknym, wciąż rozwijającym się kraju, do którego rocznie przybywają miliony turystów.

Wyróżnione oferty - Chorwacja

Zawężanie wyników

Cena w PLN


         Szukaj »

Wybierz miejscowość

Ilość pokoi

Typ nieruchomości

Udogodnienia wewnętrzne

Udogodnienia zewnętrzne

Charakterystyka okolicy

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter