Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
Być może najbardziej atrakcyjnym elementem zakupu nieruchomości w Bułgarii jest aspekt ekonomiczny. Ceny nieruchomości w Bułgarii są stosunkowo niskie. Bułgaria jest pełna pięknych krajobrazów, posiada wspaniały klimat, a górskie widoki są widoczne niemalże w każdym miejscu. Czyni to z tego kraju rewelacyjne miejsce do uprawiania sportów zimowych, takich jak choćby narciarstwo, a obecność wysokich
Więcej »
Powody, dla których warto zakupić nieruchomość na Cyprze można długo wymieniać, ale do najważniejszych należą- rewelacyjna pogoda, przepyszne jedzenie, niesamowite widoki na morze i góry, mniejszy ruch, spokojniejsze tempo życia i niezwykła różnorodność rzeczy do zrobienia i zobaczenia.
Więcej »
Najczęstsze powody kupowania nieruchomości we Francji przez obcokrajowców to: wolniejsze tempo życia, wspaniały klimat i jedzenie, różnorodność krajobrazów, dużo przestrzeni. Wydaje się, że Francja ma wszystkiego pod dostatkiem: falujące wzgórza, rzeki, wspaniałe starożytne wsie, zabytkowe miasta, wspaniałe wybrzeże. Wśród ofert sprzedaży nieruchomości, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Więcej »
Dlaczego warto kupić nieruchomość w Grecji? Po pierwsze, standard życia w Grecji jest wyższy niż w Polsce. Po drugie- zdecydowanie lepsza pogoda, smaczne i zdrowe jedzenie, nie wspominając o przepięknych widokach. Grecja to kraj, który kultywuje swoją tożsamość narodową i tradycje, zwłaszcza w rejonach wiejskich.
Więcej »
Hiszpania oferuje wielką różnorodność krajobrazów, od gór i jezior na północy do piaszczystych plaż, gajów oliwnych i winnic na południu. Podróż od Burgos, położonego na północnym-zachodzie, do Malagi zlokalizowanej na południowym-wschodzie prowadzi przez tak wiele różnych regionów, iż mogłoby się wydawać, że podróżujemy przez odmienne kraje. Od lat południowo-wschodnie wybrzeże Morza Śródziemnego
Więcej »
Wśród europejskich inwestorów zainteresowanych zagranicznymi nieruchomościami, Portugalia plasuje się na wysokim miejscu. Kraj ten zaliczany jest do niezwykle bezpiecznych- ma wyjątkowo niski poziom przestępczości- Lizbonę uznano za najbezpieczniejszą stolicę w Unii Europejskiej w sondażu przeprowadzonym przez ONZ i Gallup.
Więcej »
Włochy charakteryzują się wspaniałą pogodą, mają fantastyczną architekturę, spokojne tempo życia, kultywuje się tu wartości rodzinne, miłość do elegancji i stylu oraz rewelacyjną kuchnię. Jest coś zdrowego i naturalnego w sposobie życia we Włoszech. Nie jest zbyt szybki, ale nie jest też zbyt wolny. W tej kwestii Włosi osiągnęli tzw. złoty środek, w którym obcokrajowcy zakochują się bez pamięci.
Więcej »

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter