Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
P: Czym jest abierto.pl?
abierto.pl to platforma reklamowa dla osób i firm posiadających zagraniczne nieruchomości na sprzedaż. Naszym ogłoszeniodawcom zapewniamy bezpośredni kontakt z inwestorami zainteresowanymi zakupem zagranicznych nieruchomości. Ogłoszenia publikowane na naszej stronie są tworzone i zarządzane przez ogłoszeniodawców. Nasi ogłoszeniodawcy to prywatni właściciele zagranicznych nieruchomości, agenci i deweloperzy. Dzięki temu dajemy naszym użytkownikom możliwość skontaktowania się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za sprzedaż danej nieruchomości, która najlepiej odpowie na wszelkie pytania z nią związane.

P: W jaki sposób używać strony abierto.pl?
Nasi użytkownicy mogą szukać nieruchomości na sprzedaż poprzez podstrony związane z wyszukiwaniem, na których można zaznaczyć swoje kryteria i oczekiwania:

Szukaj po krajach i regionach. Jeśli nie masz sprecyzowanego typu nieruchomości, której poszukujesz, a wiesz dokładnie tylko gdzie chciałbyś dokonać zakupu, kliknij na przycisk Kraje i regiony w górnym menu i zapoznaj się ze wszystkimi ofertami z danego regionu / kraju. W ten sam sposób możesz szukać używając prostej wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej w polu, które znajduje się w prawym górnym rogu. Tam możesz dodatkowo określić typ nieruchomości, miejscowość, ilość pokoi, powierzchnię oraz przedział cenowy.

Szukaj według budżetu/powierzchni/ilości pokoi. Jeżeli masz sprecyzowany budżet, który chcesz przeznaczyć na zakup zagranicznej nieruchomości skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej (w prawym, górnym rogu). Tam możesz określić kierunek oraz interesujący Cię przedział cenowy podany w PLN. W tym samym miejscu możesz także sprecyzować interesującą Cię wielkość nieruchomość poprzez podanie przedziału powierzchni i/lub ilości pokoi.

Zawężanie wyników. Nasz portal oferuje bardzo mocny silnik zawężania wyników wyszukiwania. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kraj lub region, a następnie zejdziesz w dół. Pod polem ofert wyróżnionych znajdziesz szereg kryteriów względem których możesz zawęzić wyniki. W ten sposób bardzo łatwo znajdziesz nieruchomości wyposażone w klimatyzację albo nieruchomości z basenem czy z widokiem na morze.

Szukanie poprzez Nieruchomości wg typu. Dla naszych użytkowników opracowaliśmy specjalną sekcję z o nazwie „Nieruchomości wg typu”. Możesz się do niej dostać poprzez górne menu. Znajdziesz w niej nieruchomości pogrupowane według sześciu zdefiniowanych przez nas typów takich jak: Wille za basenem, Nieruchomości z widokiem na morze, Nieruchomości na wsi, Nieruchomości w górach, Nieruchomości w mieście, Nieruchomości wielomieszkaniowe. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kraj, a wyświetlone zostaną wszystkie oferty danego typu z wybranego przez Ciebie kraju.
Kiedy już znajdziesz interesującą Cię ofertę skorzystaj z formularza kontaktowego na samym dole ogłoszenia aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

P: Skąd mogę wiedzieć czy dana nieruchomość jest dostępna i czy nie została już sprzedana?
Nasi ogłoszeniodawcy, po dodaniu i opłaceniu ogłoszenia, są zobowiązani do logowania się do swojego konta przynajmniej raz na 3 miesiące. W przypadku braku logowania, ogłoszenie zostaje wyłączone. Właśnie ten system ma za zadanie zabezpieczyć nasz portal przed wyświetlaniem nieaktualnych ogłoszeń.

P: Mam pytania odnośnie konkretnej nieruchomości – do kogo się zwrócić?
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat jakiejś nieruchomości, wypełnij formularz kontaktowy na dole ogłoszenia i poproś ogłoszeniodawcę bezpośrednio o udzielenie odpowiedzi. Podaj swój adres e-mail oraz telefon kontaktowy, co pomoże ogłoszeniodawcy skontaktować się z tobą tak szybko jak to możliwe. Większość ogłoszeniodawców podaje w ogłoszeniach swój numer telefonu. Jest on widoczny w prawym górnym rogu na pomarańczowym tle oraz na dole, przy formularzu kontaktowym. Jeśli więc wolisz porozmawiać zamiast wysyłać maila, po prostu skontaktuj się z ogłoszeniodawcą telefonicznie. W razie takiego kontaktu, będziemy bardzo wdzięczni za powołanie się na portal abierto.pl.

P: Jak wyglądają kwestie związane z bezpieczeństwem transakcji zakupu?
abierto.pl to portal ogłoszeniowy, który nie jest zaangażowany i nie pośredniczy w procesie zakupu reklamowanych u nas nieruchomości. Nie jesteśmy agencją pośredniczącą w zakupie/sprzedaży nieruchomości i dlatego nasi użytkownicy nie uzyskują od nas żadnego zabezpieczenia z tytułu zakupu nieruchomości, której ofertę znaleźli na naszej stronie. Z tego powodu gorąco doradzamy wszystkim naszym użytkownikom zapoznanie się z dodatkowymi materiałami informacyjnymi zamieszczonymi w dziale „Pomoc i porady” (górne menu).

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter