Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
abierto.pl to platforma reklamowa dla osób i firm posiadających zagraniczne nieruchomości na sprzedaż. Naszym ogłoszeniodawcom zapewniamy bezpośredni kontakt z inwestorami zainteresowanymi zakupem zagranicznych nieruchomości.

abierto.pl kierowane jest z jednej strony do polskich właścicieli zagranicznych nieruchomości - apartamentów, domów lub willi, którzy chcieliby je sprzedać, z drugiej do wszystkich osób zainteresowanych zakupem takich nieruchomości, zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

abierto.pl to serwis siostrzany dla portalu WakacyjnyWynajem.pl, na którym znaleźć można nieruchomości wakacyjne na wynajem. Oba portale należą do firmy ABIERTO i ściśle ze sobą współpracują, a osoby i firmy, które równocześnie wynajmują i szukają kupca na swój zagraniczny dom, apartament lub willę, mogą liczyć na korzystną ofertę pakietową zawierającą reklamę w obu naszych serwisach.

Stworzenie serwisu abierto.pl jest w dużej mierze związane z sygnałami, które otrzymywaliśmy zarówno od zagranicznych, jak i polskich właścicieli nieruchomości ogłaszających się w serwisie WakacyjnyWynajem.pl. Wielu z nich jest żywo zainteresowanych dotarciem do wschodnioeuropejskich inwestorów. Dlatego wdrożenie wersji rosyjskiej abierto.pl będzie dla nas priorytetem w najbliższym czasie.

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter