Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
Zamieszczenie ogłoszenia na portalu abierto.pl jest bardzo proste. Nie jest do tego potrzebna żadna specjalistyczna wiedza z dziedziny informatyki. Stworzenie nowego ogłoszenia zajmuje nie więcej niż 45 minut i każdy, nawet początkujący użytkownik komputera, powinien sobie z tym z łatwością poradzić.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest zarejestrowanie się jako Właściciel nieruchomości na sprzedaż. Aby to zrobić, kliknij w link "ZAREJESTRUJ" znajdujący się na samej górze ekranu. Przy rejestracji warto od razu wypełnić wszystkie pola. Unikniesz dzięki temu potrzeby uzupełnienia danych osobowych w ostatnim kroku dodawania oferty. Po kliknięciu w przycisk „zarejestruj”, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany list z linkiem aktywacyjnym. Aby aktywować swoje konto, kliknij w ten link, lub skopiuj go i wklej w pasek adresu przeglądarki internetowej. Twoje konto zostanie aktywowane, a Ty będziesz się mógł zalogować, poprzez podanie wybranego loginu i hasła w polu logowania w prawym górnym rogu portalu.

Po zalogowaniu kliknij w link „Dodaj ofertę” (drugi od góry link po prawej stronie). W tym miejscu rozpoczyna się właściwe dodawanie oferty:

KROK 1 – Położenie i typ

Tutaj określasz miejsce, w którym położona jest Twoja nieruchomość oraz podajesz jej adres. Adres nie będzie wyświetlany w szczegółach Twojej oferty. Tutaj również powinieneś podać informacje o lokalizacji Twojej nieruchomości i o tym jak do niej dotrzeć. W korku 1 definiujesz także typ i nazwę sprzedawanej nieruchomości.

Po wypełnieniu danych w kroku 1 możesz wcisnąć przycisk „Kontynuuj”. Dane zostaną wtedy zapisane, a Ty przejdziesz do kroku 2. Jeżeli wciśniesz przycisk „Zapisz”, dane zostaną zapisane, a Ty przejdziesz do ekranu Zarządzania ofertami, skąd również będziesz mógł kontynuować tworzenie oferty.

KROK 2 – Nieruchomość

Tutaj musisz jak najlepiej opisać swoją zagraniczną nieruchomość na sprzedaż. Pierwsze pole to cena, którą chcesz uzyskać ze sprzedaży. Oprócz kwoty musisz także zdefiniować walutę. Następnie powinieneś podać całkowitą liczbę pokoi (wliczając salon i wszystkie sypialnie), powierzchnię mieszkalną, powierzchnię gruntu i rynek (wtórny/pierwotny).

Pole „Krótki Opis” jest niezwykle ważne. To właśnie ten opis pojawi się przy Twojej nieruchomości w wynikach wyszukiwania. Dobierz te kilka lub kilkanaście słów bardzo ostrożnie, tak aby jak najbardziej zachęcały do obejrzenia Twojej oferty.

W polu „Opis” możesz się nieco bardziej wykazać. Tutaj powinieneś w sposób ogólny opisać swoją nieruchomość. Postaraj się skupić na jej mocnych stronach. Pamiętaj jednak, że informacje, które tutaj wpiszesz muszą być jasne i prawdziwe. Długość tego opisu jest nieograniczona, proponujemy jednak, żeby nie przesadzać. 2-3 akapity powinny w zupełności wystarczyć aby w zachęcający sposób opisać Twój dom/apartament/willę.

Upewnij się, że zaznaczyłeś wszystkie odpowiednie pola wyboru. Dzięki temu Twoja nieruchomość będzie widoczna w zawężonych wynikach wyszukiwania (np. gdy ktoś będzie chciał wyszukać tylko nieruchomości z klimatyzacją, a Ty zaznaczyłeś, że u Ciebie można ją znaleźć, wtedy Twoja nieruchomość pojawi się wynikach wyszukiwania). Jeżeli chciałbyś dodać coś na temat urządzeń zewnętrznych lub wewnętrznych, skorzystaj z odpowiednich pól do wpisania dodatkowych informacji.

Pole „Warunki sprzedaży” również jest bardzo ważne. Warto podać tutaj informacje dotyczące zadatku rezerwacyjnego, terminu wpłaty całej kwoty, podziału kosztów notarialnych czy planu płatności.

W polu „Stan nieruchomości” powinineś określić jej zaawansowanie budowy, wykończenie i umeblowanie.

KROK 3 – Mapa

Tutaj zaznaczasz swoją nieruchomość na mapie. Zrób to tak precyzyjnie jak to tylko możliwe. W tym celu powiększaj mapę klikając na znaczek „+” tak długo, aż widoczne staną się nazwy poszczególnych ulic.

KROK 4 – Okolica

Tutaj powinieneś pokrótce opisać otoczenie, w którym znajduje się Twoja nieruchomość oraz okoliczne atrakcje. Tutaj także definiujesz charakterystykę okolicy oraz odległości od podstawowych udogodnień.

KROK 5 – Zdjęcia

Do każdej oferty możesz przypisać aż 12 zdjęć. Zdjęcie, które zaznaczysz jako domyślne, będzie pokazywało się przy Twoim ogłoszeniu w wynikach wyszukiwania. Możesz dowolnie zmieniać kolejność zdjęć. W tym celu kliknij lewym przyciskiem myszy na zdjęcie i trzymając wciśnięty przycisk myszy przesuń zdjęcie na wybraną pozycję.

Jeżeli nie posiadasz aż 12 zdjęć swojej nieruchomości, które chciałbyś pokazywać, proponujemy umieszczenie tutaj zdjęć miejscowości i okolicy, w której Twoja nieruchomość jest położona. Zdjęcia pięknych widoków zawsze są zachęcające!

KROK 6 - Płatność

W tym kroku tworzysz zamówienie wybierając rodzaj prezentacji dla swojej oferty. Po wybraniu interesujących Cię opcji kilknij na przycisk "Kontynuuj". Zostanie wyświetlona strona z podsumowaniem Twojego zamówienia oraz ostateczną ceną brutto do zapłaty. Jeżeli wszystko się zgadza, kliknij na przycik "Kup". Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz maila z potwierdzeniem zamówienia oraz wszelkimi danymi do dokonania płatności. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto Twoje ogłoszenie zostanie sprawdzone przez administratora pod kątem zgodności z regulaminem i naszymi kryteriami jakościowymi dotyczącymi opisów, ilości zdjęć, itp. Jeżeli wszystko będzie w porządku, Twoja oferta zostanie aktywowana i pojawi się w wynikach wyszukiwania w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez nas wpłaty. Jeżeli natomiast administrator będzie miał do Twojego ogłoszenia jakieś zastrzeżenia, skontaktujemy się z Tobą również w ciągu 24 godzin z prośbą o ewentualne uzupełnienia lub modyfikacje.

Oferty Wyróżnione i Polecane

Prezentacja w polu ofert wyróżnionych jest prezentacją płatną. Aby Twoje ogłoszenie było promowane w tym polu, kliknij w link „Płatności” w dziale „Zarządzanie ofertami”. Tam będziesz mógł zapoznać się z cenami tego typu prezentacji i wykupić opcję oferty wyróżnionej  na wybrany okres czasu.

Umieszczenie oferty w polu „Polecane Nieruchomości” na stronie głównej jest najbardziej prestiżową formą prezentacji. Jest to prezentacja płatna i tylko oferty zaakceptowane przez administratora mogą pojawić się w tym polu. Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją swojej oferty w polu „Polecane Nieruchomości”, wejdź do działu „Zarządzanie ofertami” i przy odpowiedniej ofercie, po prawej stronie w opcjach prezentacji kliknij w link „Jestem zainteresowany”. Administrator skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się i dodaj swoje ogłoszenie już dzisiaj!

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter