Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
abierto.pl to pierwszy w Polsce serwis ogłoszeniowy stawiający na oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych. Powodów, dla których warto się u nas ogłaszać jest wiele. Poniżej wymieniamy najważniejsze z nich:

- w pełni edytowalne, atrakcyjne wizualnie ogłoszenia; zmiana zdjęć czy opisów nie będzie dla Ciebie żadnym problemem,

- powiązanie z jednym z wiodących portali z nieruchomościami wakacyjnymi na wynajem – WakacyjnyWynajem.pl – jeśli wynajmujesz swoją nieruchomość, pytaj o ofertę reklamy pakietowej w obu serwisach,

- gwarancja bezpośredniego kontaktu z inwestorami zainteresowanymi zakupem Twojej nieruchomości,

- mocna pozycja portalu w wyszukiwarkach internetowych,

- kampanie reklamowe w serwisach partnerskich,

- brak opłaty za odnowienie ogłoszenia; raz dodane ogłoszenie jest aktywne DO MOMENTU SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI (jedyny warunek to konieczność zalogowania się do swojego konta raz na 3 miesiące),

- publikacja profesjonalnych porad i artykułów związanych z zagranicznymi rynkami nieruchomości,

- przetestowana, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach struktura portalu zapewniająca najwyższą funkcjonalność dla osób szukających nieruchomości wg konkretnie sprecyzowanych kryteriów,

- planowane wdrożenie wersji rosyjskiej i angielskiej portalu (wszystkie oferty dodane przed oficjalnym uruchomieniem dodatkowych wersji językowych, zostaną przetłumaczone ZA DARMO).

Powyżej wymieniliśmy tylko niektóre powody, dla których warto u nas reklamować zagraniczne nieruchomości na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy do dodawania ofert!

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter