Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
Efektem politycznych i gospodarczych trudności Grecji może być zwrócenie się zagranicznych inwestorów w kierunku hiszpańskiego rynku nieruchomości. Ciągłe zawirowania w Grecji utrzymują kurs euro na relatywnie niskim poziomie, co oznacza, że kurs wymiany waluty europejskiej może być korzystny dla tych krajów, które nie przyjęły euro jako waluty narodowej. W bardzo korzystnej sytuacji są w tym momencie np. obywatele Wielkiej Brytanii.

Według firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości, sytuacja ta będzie tworzyć w dłuższej perspektywie niespotykane dotąd możliwości dla inwestorów do osiągnięcia znacznych zysków, w momencie gdy sytuacja w Europie się poprawi. Tymczasem dane niedawno opublikowane przez Narodowy Instytut Statystyczny Hiszpanii pokazują, że wartości nieruchomości spadły do poziomu najniższego od czasu, gdy agencja rozpoczęła ich rejestrowanie w 2007 r., co również może zachęcać inwestorów do rozważenia nabycia aktywów w tym kraju, w nadziei na uzyskanie lepszych wyników ze sprzedaży w przyszłości.

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter