Nieruchomości zagraniczne na sprzedaż
Wszystko wskazuje na to, że ceny nieruchomości na Cyprze nadal będą spadać, po tym jak wzrost cen nieruchomości został wstrzymany pod koniec 2008 roku. Na koniec 2011 roku ceny domów na Cyprze były o 14,5% niższe w porównaniu z cenami obowiązującymi w III kwartale 2008 (-20,5% z uwzględnieniem inflacji), przytaczając dane za Centralnym Bankiem Cypru (CBC). Więcej »
Po trzech latach spadku cen domów, bułgarski rynek nieruchomości nadal jest w zastoju. W ciągu roku do końca I kwartału 2012 roku średnia cena istniejących mieszkań spadła o 4,3% do 884 lewa (€ 452) za metr kwadratowy, po spadku cen rzędu 6,4%, 6,1% i 6,2%, który odnotowano ponad rok temu do poprzednich trzech kwartałów (zgodnie z danymi Narodowego Instytutu Statystycznego - NSI). Więcej »
Wzrost zainteresowania zakwaterowaniem w Hiszpanii podczas wakacji w 2011 roku, spowodował że coraz więcej hiszpańskich właścicieli domów przygotowuje się do wynajęcia swoich nieruchomości w najbliższym sezonie wakacyjnym, zwiększając w ten sposób aktywność rynku nieruchomości.  Więcej »
Efektem politycznych i gospodarczych trudności Grecji może być zwrócenie się zagranicznych inwestorów w kierunku hiszpańskiego rynku nieruchomości. Ciągłe zawirowania w Grecji utrzymują niższe wartości euro, co oznacza, że kurs wymiany waluty europejskiej może być korzystny dla tych krajów, które nie przyjęły euro jako waluty narodowej. Więcej »
Nabywcy nieruchomości unikają dokonywania inwestycji w kontynentalnej Hiszpanii, interesując się bardziej nieruchomościami zlokalizowanymi na Majorce na Balearach, co uwidacznia się rosnącą liczbą zapytań i odwiedzających wyspę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Powodem takiej sytuacji jest fakt, iż wyspa ma do zaoferowania dla każdego coś wyjątkowego. Więcej »

Wyróżnione oferty

Sprzedaj z nami
swoją nieruchomość
Jeżeli masz do sprzedania zagraniczną nieruchomość w Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech lub w jakimkolwiek innym kraju, zamieść swoją ofertę sprzedaży w naszym serwisie.

Jesteśmy pierwszym polskim portalem, stawiającym na nieruchomości zagraniczne. Coraz więcej naszych rodaków rozważa zakup tzw. "drugiego domu" jako miejsca dla siebie na wakacje w ciepłym kraju. Wiele osób traktuje też zakup nieruchomości zagranicznej jako doskonałą inwestycję licząc na zwrot z tytułu wynajmu oraz wzrost ceny samej nieruchomości. Hasła takie jak apartamenty Chorwacja, przestają powoli kojarzyć się tylko z wczasami nad Adriatykiem, a zaczynają być postrzegane jako interesująca inwestycja na przyszłość.

Prezentacja oferty sprzedaży w naszym serwisie kosztuje ZALEDWIE 199zł netto, przy czym PŁACISZ TYLKO RAZ, a Twoje ogłoszenie jest aktywne i widoczne na naszym portalu aż do momentu gdy sprzedasz swoją nieruchomość.

Jeżeli natomiast posiadasz nieruchomość zagraniczną i chciałbyś ją wynajmować, koniecznie rzuć okiem na nasz partnerski portal - WakacyjnyWynajem.pl.
Zarejestruj się

Newsletter